Danh Sách Tổng Hợp Các Lộ Trình Xe Khách Hải Âu Hà Nội Cập Nhật Mới Nhất

Ju mund të mos e dini, Hai Au është një njësi që aktualisht u shërben dhjetëra miliona klientëve nëpër provinca dhe qytete të mëdha. Me kërkesën në rritje të pasagjerëve, operatori i autobusëve zgjeroi gamën e tij të funksionimit: Hanoi, Thai Binh, Nam Dinh, Hai Duong, Hung Yen. Këtu, le të mësojmë për rrugët e autobusit Hai Au për në Hanoi!

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Përmbledhje e informacionit të autobusit Hai Au Hanoi që duhet të dini!

Prezantimi i autobusit Hai Au në Hanoi

Garazhi Hai Au u krijua zyrtarisht në dhjetor 2002 në fushën e biznesit të transportit të pasagjerëve. Deri më tani, gati 20 vite funksionim, garazhi i ka sjellë markës shumë suksese të mëdha. Në veçanti, njësia ka fituar besimin e miliona pasagjerëve me një imazh të sigurt dhe profesional.

Ky është rezultat i përpjekjeve të vazhdueshme për të përmirësuar cilësinë e përkthimit. Këtu të gjithë janë seriozë dhe të përgjegjshëm në biznesin e transportit. Nga bordi drejtues e deri te stafi i garazhit, të gjithë janë shumë të respektuar, të civilizuar dhe të përkushtuar ndaj profesionit. Ata janë të vetëdijshëm për misionin dhe rolin e tyre për ta bërë Hai Au një njësi kryesore logjistike në vend.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Hai Au – zgjedhja e parë e pasagjerëve.

Aktualisht garazhi ka ofruar në treg një gamë të plotë automjetesh: sedilje, krevate, VIP. Në varësi të udhëtimit të gjatë dhe të shkurtër, garazhi do të ndajë linja të ndryshme makinash në përputhje me rrethanat. Makina është projektuar me një hapësirë ​​të bollshme, komode me një kapacitet të madh. Prandaj, pasagjerët nuk do të duhet të shqetësohen për mbytje ose ngërç në makinë. Përveç kësaj, garazhi ka një frekuencë të dendur, duke i ndihmuar klientët të jenë fleksibël në kohën për të hipur në autobus.

Me synimin për të përmirësuar gjithmonë cilësinë e tij, garazhi Hai Au ka zhvilluar shumë fusha. Jo vetëm që shërben për transportin e pasagjerëve, por edhe garazhi fokusohet në zhvillimin e transportit të mallrave. Përveç kësaj, zgjerimi i shpërndarjes ekspres, udhëtimi me makina me qira … Ky është me të vërtetë një garazh shumëfunksional që pak njësi mund ta bëjnë.

  • Telefoni: 02253717717
  • Faqja e internetit: www.haiaubus.vn

Autobus Hai Au Hanoi Hai Phong

Hanoi – Hai Phong është një nga rrugët me densitet të lartë trafiku në veri. Prandaj, Hai Au u ka ofruar klientëve shumë linja autobusësh në këtë itinerar. Nga atje, do të keni më shumë opsione për udhëtimin tuaj. Më poshtë, unë do të përditësoj informacionin e garazhit për ta bërë më të lehtë për ju gjurmimin.

1. Makinë VIP nëntokësore Hai Au Thuong Ly

Koha e autobusit për itinerarin Thuong Ly – Nuoc Ngam: 6:00 – 7:00 – 8:00 – 9:00 – 10:30 – 12:00 – 13:30 – 14:30 – 15:30 – 16:30 – 17:30 – 18:30. Për shkak se kalon nëpër autostradën Hanoi – Hai Phong, koha e udhëtimit është e shpejtë, por ende e sigurt. Kjo do t’ju kursejë kohë udhëtimi.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

VIP Hai Au është një linjë e re makinash e kompanisë.

Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp 17 cách chế biến tôm đơn giản và cực hấp dẫn

Me 12 udhëtime/ditë me frekuencë 1 orë/udhëtim do ta merrni me lehtësi makinën në pika fikse. Rruga për të lëvizur autobusin Hai Au VIP nga stacioni i autobusëve Nuoc Ngam në Thuong Ly Hai Phong: Stacioni i autobusëve Nuoc Ngam – Linh Nam – Autostrada An Lao (CT 5B) – An Lao VP – Quan Toan VP – Stacioni i autobusëve Thuong Ly.

Për këtë rrugë, operatori i autobusit ka vendosur itinerarin e autobusit VIP Thuong Ly Nuoc Ngam. Ky është modeli më i fundit i kompanisë së makinave. Prandaj, makina është e pajisur me shumë komoditete moderne. Të gjitha sediljet në makinë janë të dizajnuara me jastëkë lëkure, mjaft të trashë për të krijuar një ndjenjë të qetë për klientët. Çdo vend do të ketë mbështetëse krahësh dhe rripa sigurie të rehatshme.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Makinë VIP nëntokësore Hai Au Thuong Ly

Në veçanti, garazhi është i pajisur edhe me një sistem GPS pozicionimi në distancë, një kamerë dash për të garantuar siguri absolute për ju. Para syve tuaj është një ekran televiziv super i mprehtë në mënyrë që i gjithë grupi të mund të shijojë afër njëri-tjetrit. Pajisje të tilla do ta bëjnë udhëtimin tuaj më të këndshëm dhe të rehatshëm.

2. Autobus Hai Au Hai Phong Gia Lam

Nëse jeni të përshtatshëm në stacionin e autobusëve Gia Lam dhe dëshironi të shkoni në Hai Phong, zgjidhni rrugën e autobusit Gia Lam – Vinh Niem të Hai Au. Kjo është linja e autobusit nga Hanoi në Hai Phong me 18 udhëtime në ditë. Konkretisht, koha e lëvizjes së autobusit: 6:00 – 7:00 – 8:00 – 9:00 – 10:00 – 11:00 – 12:00 – 13:00 – 14:00 – 14:40 – 15:20 – 16:00 – 16:40 17.20 – 18.00 – 18.40 – 19.40.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Autobus Hai Au Hai Phong Gia Lam

Rruga e stacioneve të autobusëve është: Stacioni i autobusëve Gia Lam – CT 5B – VP 608 Pham Van Dong – Rruga Vo Nguyen Giap – Rruga Bui Vien – Stacioni i Autobusëve Vinh Niem. Gjatë lëvizjes do të mund të përfitoni plotësisht nga lehtësitë: kondicioner, wifi falas, ujë të pijshëm… Përveç kësaj, garazhi ka edhe një sistem të butë drite LED për të krijuar një ndjenjë ngrohtësie dhe gjallërie.

Sidoqoftë, ky është një garazh mjaft i mbushur me njerëz, veçanërisht gjatë fundjavave ose festave të Tet. Planifikoni të rezervoni biletat paraprakisht në mënyrë që të mos mbeteni pa vende. Nëse keni nevojë të lëvizni shpejt, një makinë pasagjerësh nuk është një zgjedhje e përshtatshme.

3. Autobus VIP Hai Au nga Hanoi në Hai Phong – Autobus VIP Gia Lam për në Niem Nghia

Në linjat e autobusëve Hanoi – Hai Phong të Hai Au, Gia Lam – Niem Nghia tërheq gjithashtu një numër të madh pasagjerësh. Me oraret e nisjes: 6:00 – 7:00 – 8:00 – 9:00 – 10:00 – 11:00 – 12:00 – 13h – 14h – 14h40 – 15h20 – 16h – 16:40 – 17h20 – 18h – 18h40 – 19h. Ju lutemi, merrni parasysh dhe rregulloni që të hipni në makinë në mënyrën më të saktë.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Autobus Hai Au VIP Hanoi Hai Phong – Gia Lam autobus VIP për në Niem Nghia

Mund ta merrni makinën në adresat e vendosura në itinerarin e autobusit. Konkretisht, makina do të ndjekë itinerarin: Gia Lam Wharf – CT 353 – VP 608 Pham Van Dong – Rruga Pham Van Dong – Cau Rao II – Stacioni i autobusëve Niem Nghia.

Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp đặc sản Cà Mau: Tất cả 20 đặc sản nổi tiếng của miền Đất Mũi

Mund të thuhet se një nga sukseset e garazhit është stafi që i bën gjithmonë përshtypje klientëve. Prova specifike është se çfarëdo pyetjeje që keni, asistenti i makinës u përgjigjet gjithmonë me shkathtësi. Mënyra e tyre e të folurit është gjithashtu shumë bindës për audiencën në mënyrë që klientët të mos mërziten. Kjo është një bazë e rëndësishme që Hai Au të vazhdojë të pushtojë një numër të madh klientësh.

4. Hai Au Express drejton autostradën Hanoi Hai Phong – Gia Lam për në Thuong Ly

Një tjetër mundësi për ju nëse shkoni në Hai Phong, merrni parasysh rrugën Hai Au Express. Stacioni i autobusëve fillon në stacionin e autobusëve Gia Lam në orën 6:40 të mëngjesit dhe përfundon në stacionin e autobusëve Thuong Ly. Hai Au Express ofron korniza kohore fleksibël: Orari i autobusit: 6:40 – 7:40 – 8:40 – 9:40 – 10:40 – 11:40 – 12:40 – 13:40 – 14:40 – 15:40 – 16:40 – 17:40 – 18:40.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Hai Au Express drejton autostradën Hanoi Hai Phong – Gia Lam për në Thuong Ly

Nëse jeni të shqetësuar për pikat e marrjes, duhet të dini rrugën. Detajet e ndalesave: Stacioni i autobusëve Gia Lam – Ndërkëmbimi i autostradës Thanh Tri – Ndërkëmbimi i autostradës Lao – Zyra e Laos – Autostrada Kombëtare 10 – Zyra Quan Toan – Stacioni i Autobusëve Thuong Ly. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni operatorin e autobusit për të ditur vendndodhjen dhe kohën më të përshtatshme për të kapur autobusin.

Një avantazh i madh i këtij udhëtimi është se është shumë i lirë. Me vetëm 95,000 VND mund të përjetoni një udhëtim interesant nga Hanoi në Hai Phong. Kjo ju ndihmon të kurseni buxhetin e parave. Kjo është ajo që duhet të kthehen në shtëpi për fundjavën edhe studentët që janë larg shtëpisë. Prandaj, garazhi ka krijuar një listë të klientëve të mundshëm.

5. Autobusi Hai Au shkon në rrugën e vjetër 5 – Hai Au Bus Cau Rao Gia Lam

  • Çmimi i biletës: 35,000 VND – 80,000 VND

Mund të thuhet se kjo është rruga më e hershme e autobusit nga Hanoi në Hai Phong të kompanisë së autobusëve Hai Au. Fluturimi i parë i ditës do të niset në orën 5 të mëngjesit, duke krijuar kushte për pasagjerët që duan të shkojnë herët. Përveç kësaj, ky është edhe operatori i autobusit që shërben autobusin më të fundit në këtë linjë në orën 20:00.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Autobusi Hai Au shkon në rrugën e vjetër të 5-të – Hai Au Bus Cau Rao Gia Lam

Përveç vendosjes së automjeteve në autostrada, Hai Au Express do të vazhdojë të funksionojë në rrugën e vjetër 5A. Kështu, ky pasagjer që ka një destinacion në këtë rrugë nuk do të duhet të shpenzojë më shumë para dhe kohë për të kapur një taksi për të mbërritur.

Garazhi ka dhënë një rrugë specifike që vlen për këtë rrugë. Këto janë: Stacioni i autobusëve Gia Lam – Autostrada Kombëtare 5A – Quan Toan – So Dau – Stacioni i autobusëve Thuong Ly – Ura An Dong – rruga Nguyen Van Linh – rruga Vo Nguyen Giap – rruga Bui Vien – stacioni i autobusëve Vinh Niem.

Ky është një autobus me shumë ndalesa dhe pika të ndryshme. Prandaj, operatori i autobusëve ka aplikuar një politikë çmimesh në varësi të çdo udhëtimi. Çmimet do të ndryshojnë në varësi të distancës dhe kohës së hipjes. Më poshtë, unë do të përmbledh listën specifike të çmimeve për secilën rrugë për ju.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Përmbledhje e listës së çmimeve specifike për secilën rrugë.

Tham Khảo Thêm:  Tổng Hợp #4 Vé Tàu Hà Nội Tuy Hòa Giá Rẻ, Chất Lượng

Autobus Hai Au Hanoi Thai Binh

I sigurt me njohuritë e tregut, Hai Au kupton se kërkesa për pasagjerë që udhëtojnë me autobus nga Hanoi në Thai Binh po rritet. Prandaj, garazhi ka aplikuar për të operuar në këtë itinerar në nëntor 2017.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Autobus Hai Au Hanoi Thai Binh

Kjo është një kompani e njohur e makinave dhe gjithmonë përpiqet të përmirësojë vazhdimisht cilësinë e shërbimit. Pavarësisht se është një anëtar i ri në tregun e autobusëve të Hanoi Nam Dinh dhe Thai Binh, Hai Van nuk është inferior. Përkundrazi, edhe garazhi mori shumë besim dhe mbështetje nga klientët.

Duke hyrë në treg pas prodhuesve të tjerë të makinave, Hai Au i kushton vëmendje të madhe dizajnit dhe cilësisë së makinave të saj. Garazhi ka vënë në përdorim një makinë VIP 45 vendesh me një dizajn të thjeshtë por të bukur. Përveç kësaj, garazhi është i pajisur edhe me ambientet e nevojshme për t’i shërbyer klientëve udhëtimin më të përsosur.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Autobus Hai Au Hanoi Thai Binh

Në veçanti, garazhi vlerësohet gjithashtu se merr mysafirë në kohë, duke mos i lënë kurrë mysafirët të presin për një kohë të gjatë. Kjo është shumë e rëndësishme dhe e nevojshme për klientët. Sepse të gjithë duhet ta urrejnë skenën e diellit të nxehtë ose dusheve që duhet të presin makinën. Kështu, garazhi ka bërë psikologjikisht klientët të kënaqur.

E megjithatë, mund të jeni të sigurt kur vini në shërbimet e Hai Au. Me markën e saj, njësia ju garanton udhëtimin më të përsosur. Garazhi do të përpiqet të përditësojë teknologjinë e shërbimeve që ju të keni një udhëtim “Në kohë – I përshtatshëm – i shpejtë”.

Si të rezervoni biletën e autobusit Hai Au

Për të optimizuar përvojën më të mirë për klientët, Hai Au përmirëson vazhdimisht formularin e rezervimit. Në çdo rrugë, ka një zyrë garazhi. Ky vend ndërtoi gjithashtu më shumë dhoma pritjeje, duke siguruar ajër të kondicionuar dhe ndenjëse të freskët 24/7. Kjo ju kursen nga nevoja të lodheni duke u përplasur me njëri-tjetrin për të rezervuar bileta.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Zyra e rehatshme e Hai Au.

Përveç prenotimit të biletave në zyrë, Hai Au aplikon edhe teknologjinë 4.0 në këtë formular. Kështu, klientët mund të ulen në shtëpi dhe të rezervojnë bileta në faqen e internetit. Ekziston edhe shërbimi i kontrollit të biletave, ju mund të kontrolloni informacionin tuaj dhe të bëni pagesën përmes bankingut inteligjent.

Lista e rrugëve më të fundit të përditësuara të autobusëve të pulëbardha Hanoi

Zyra e autobusit Hanoi Hai Au

Sidomos, për Hai Au, ju mund të anuloni plotësisht biletën tuaj. Nëse orari juaj ndryshon papritur, mund të përdorni këtë politikë të garazhit. Vini re se tarifa e anulimit do të varet nga politika e operatorit të autobusit. Nëse keni ndonjë pyetje, telefononi linjën telefonike për ndihmë.

Më sipër janë rrugët e autobusit nga Hanoi në Hai Au dhe si të rezervoni biletat e operatorit të autobusit. Nëse dëshironi të shoqëroni Hai Au në të gjitha rrugët, ju lutemi referojuni këtij artikulli. Shpresojmë, do t’ju ndihmojë të gjeni rrugën më të përshtatshme të autobusit. Së fundi, ekipi ynë ju uron një udhëtim të sigurt në rrugë!

Postuar nga: Ngan Thuy

Fjalët kyçe: Lista më e fundit e përditësuar e rrugëve të autobusëve në Hai Au Hanoi

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Danh Sách Tổng Hợp Các Lộ Trình Xe Khách Hải Âu Hà Nội Cập Nhật Mới Nhất . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

© 2024 Cakhia TV - WordPress Theme by WPEnjoy