Tổng hợp 6 nơi cho thuê xe ô tô tự lái Thủ Đức và bảng giá chung

Marrja me qira e makinave vetëdrejtuese në Thu Duc konsiderohet si një nga shërbimet më të njohura sot. Jo vetëm që sjell komoditet, por edhe e bën udhëtimin tuaj më të shpejtë dhe më të sigurt. Nëse keni nevojë për makinë me qira, mund t’i referoheni disa sugjerimeve në lidhje me adresat me reputacion, procedurat, listat e çmimeve si dhe shënime të rëndësishme.

Përmbledhje e 6 vendeve për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc

Shërbimi i marrjes me qira të makinave vetëdrejtuese Saigon në Thu Duc po rritet gjithnjë e më shumë në mënyrë të jashtëzakonshme. Shumica e adresave me qira kanë një larmi makinash me modele dhe dizajne të ndryshme. Përveç kësaj, ka shumë shërbime të tjera të ndryshme si dorëzimi i makinave, marrja me qira e makinave për dasma – pyesni, …

Sintetizoni 6 vende për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc dhe listën e përgjithshme të çmimeve

Shërbimi i marrjes me qira të makinave vetëdrejtuese në Thu Duc po rritet gjithnjë e më shumë në mënyrë të jashtëzakonshme.

Në Thu Duc, nuk është shumë e vështirë të gjesh një adresë makine me qira që drejton vetë. Megjithatë, ajo për të cilën interesohen klientët është cilësia e makinës dhe procesi i shërbimit. Për të siguruar një udhëtim të qetë, duhet të zgjidhni një adresë me reputacion dhe cilësi.

1. Kompania e transportit Phuong Nam

Kompania e Transportit Phuong Nam ofron shërbim profesional të marrjes me qira të makinave vetë-drejtuese në rrethin Thu Duc – Qyteti Ho Chi Minh. Ky vend ka avantazhin e kujdesit dhe këshillimit të klientëve, gjë që është edhe një nga arsyet pse adresa po merr gjithnjë e më shumë vlerësime pozitive nga klientët.

Sintetizoni 6 vende për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc dhe listën e përgjithshme të çmimeve

Kompania e Transportit Phuong Nam po merr gjithnjë e më shumë vlerësime pozitive nga klientët.

Përveç marrjes me qira të makinave vetëdrejtuese, Kompania e Transportit Phuong Nam ka gjithashtu shërbimet kryesore me reputacion të marrjes me qira të kamionëve auto-drejtues në zonën Hiep Binh Phuoc. Përveç kësaj, kjo është gjithashtu një nga njësitë që pëlqehet nga shumë njerëz, sepse cilësia e makinës është gjithmonë e garantuar për të sjellë një udhëtim të përsosur dhe të sigurt.

Përparësitë e shërbimit të marrjes me qira të makinave vetë-drejtuese në Kompaninë Transporti Phuong Nam:

 • Ju mund të zgjidhni të merrni me qira një makinë me 2 mënyra si: të përdorni shërbimin e dorëzimit të makinës ose të shkoni direkt në garazh për të kontrolluar cilësinë dhe të merrni me qira një makinë.
 • Procedura e marrjes me qira të një makine këtu është relativisht e thjeshtë dhe e shpejtë, mjafton një regjistrim familjar + kartë identiteti / identifikim qytetar + patentë shoferi, së bashku me një depozitë sigurie (10 milion para në dorë ose motoçikletë për çmimin e shpellës). mbi 15 milion).
 • Kontrata e qirasë së makinave është përgatitur me kushte të qarta për të garantuar interesat e të dyja palëve.

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Rruga 15/35/30 Nr. 6, KP6, Hiep Binh Phuoc Ward, Thu Duc District, Ho Chi Minh City
 • Telefoni: 0909 663 486
 • Email: [email protected]
 • Faqja e internetit: vanchuyenphuongnam.com

2. Merr me qira një makinë për të udhëtuar në juglindje

Makina me qira në juglindje është një nga zgjedhjet më të mira të klientëve kur duhet të marrin me qira një makinë vetë-drejtuese në Thu Duc. Jo vetëm kaq, kostoja e marrjes me qira të një makine këtu është relativisht e përballueshme, por cilësia vlerësohet shumë, kështu që mund t’ju ndihmojë të kurseni në kostot e lëvizjes në mënyrën më efektive.

Sintetizoni 6 vende për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc dhe listën e përgjithshme të çmimeve

Marrja me qira e një makine për të udhëtuar në juglindje ju ndihmon të kurseni shpenzimet e udhëtimit në mënyrën më efektive.

Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp 2 cách làm pizza bò thơm ngon bạn nên biết

Përparësitë e shërbimit të marrjes me qira të makinave vetë-drejtuese në dyqanin Dong Nam:

 • Shërbimi i marrjes me qira të makinave me vetëdrejtim këtu është shumë i larmishëm në lloje dhe modele nga makina me 4-45 vende, makina pelegrinazhi, makina dasmash, makina me qira për orë, mujore, etj.
 • Procedura e marrjes me qira të makinave është e thjeshtë dhe e shpejtë për të mos humbur shumë kohë për klientët.
 • Ekspertët këtu janë gjithashtu shumë entuziastë dhe miqësorë, nëse keni ndonjë pyetje gjatë procesit të marrjes me qira të makinave, do t’ju përgjigjen në mënyrën më specifike.

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Rruga Tam Binh 222, Tam Phu Ward, Thu Duc District, HCMC
 • Telefoni: 0976462919 – 090 664 2919
 • Email: [email protected]
 • Faqja e internetit: thuexedulichgiarethuduc.com

3. Viet Smile Travel & Transport Company

Kompania Viet Smile Travel & Transport është një adresë me eksperiencë shumëvjeçare në fushën e makinave me qira. E themeluar që nga viti 2008, njësia ka tërhequr shumë vizitorë dhe ka merituar një pikëmbështetje në treg. Prandaj, ky është një nga sugjerimet më perfekte që nuk duhet ta anashkaloni.

Sintetizoni 6 vende për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc dhe listën e përgjithshme të çmimeve

Kompania Viet Smile Travel & Transportation është një nga sugjerimet më të përsosura që nuk duhet ta injoroni.

Përparësitë e shërbimit të marrjes me qira të makinave vetë-drejtuese në Viet Smile Travel & Transport Company:

 • Stafi është gjithashtu shumë entuziast, miqësor, mikpritës, i vëmendshëm, argëtues. Gati për të këshilluar klientët në mënyrë specifike në mënyrë që të gjeni automjetin e duhur për nevojat dhe preferencat tuaja të udhëtimit.
 • Të gjitha automjetet këtu kontrollohen dhe mirëmbahen rregullisht nga ekspertë, kështu që makineria është gjithmonë e fortë dhe e qetë. Jo vetëm kaq, ai gjithashtu pastrohet rregullisht për të sjellë përvojën më të kënaqur për klientët.
 • Ky vend është i specializuar në marrjen me qira të shumë makinave të reja dhe të klasit të lartë me shumë modele dhe dizajne të ndryshme.
 • Procesi i marrjes me qira të makinës këtu përfshin hapa të tillë si: Zgjidhni një model makine – Kërkoni një njoftim çmimi (përmes numrit të telefonit ose bisedës në internet) – Rezervoni një makinë – Nënshkruani një kontratë – Paguani.

Informacioni i Kontaktit

 • Adresa: 110/10 Le Van Chi, KP1, Linh Trung Ward, Thu Duc District, HCMC
 • Telefoni: 0287 3033 557. Linja telefonike: 0908 939 779
 • Email: [email protected]
 • Faqja e internetit: nucuoiviet.com.vn

4. Super Fast Car Co., Ltd

Sieu Quick Car Co., Ltd. është adresa më e mirë e marrjes me qira të makinave vetë-drejtuese e vendosur në repartin Linh Dong. Të gjitha automjetet këtu garantohen të kenë një origjinë të qartë. Automjeti është i përshtatshëm për shumë terrene dhe është më pak i prirur ndaj dëmtimit ose mosfunksionimit gjatë udhëtimit.

Sintetizoni 6 vende për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc dhe listën e përgjithshme të çmimeve

Sieu Quick Car Co., Ltd. garanton një origjinë të qartë.

Avantazhet e shërbimit të makinave me qira në Sieu Quick Car Co., Ltd:

 • Stafi këtu është i trajnuar profesionalisht dhe shumë i përkushtuar dhe i vëmendshëm për t’u siguruar që ju të jeni të kënaqur kur përdorni shërbimin këtu.
 • Marrja me qira e një makine këtu është e thjeshtë, nuk kërkon shumë dhe bëhet shpejt. Kështu që nuk duhet të prisni gjatë dhe nuk kërkon shumë kohë për t’u përgatitur.
 • Përveç marrjes me qira të një makine për ekskursione familjare ose udhëtime, ju mund të merrni me qira një makinë vetë-drejtuese në dyqan për të drejtuar teknologjinë në ditët tuaja të lira.
 • Automjetet mirëmbahen rregullisht, kështu që motori dhe makineritë janë gjithmonë të forta, gjë që mund të kufizojë rrezikun e problemeve gjatë udhëtimit.

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Nr. 29 Rruga 35, Linh Dong Ward, Thu Duc District, HCMC
 • tel: 0907.107.177 – 028.6282.1270 – 028.6264.5696
 • Email: [email protected]
 • Faqja e internetit: sieunhanhcar.vn
Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp 25 cách làm bánh với sầu riêng thơm ngọt béo ngậy hấp dẫn

5. Kooperativa e Transportit Nguyen Vy

Nguyen Vy Transport Cooperative aktualisht zotëron një gamë të gjerë automjetesh, si Innova G, Honda Civic, Hyundai I10, Toyota Vios, Mercedes Printer Toyota Hiace, Hyundai County, etj. Ju mund të zgjidhni lirisht makinën që i përshtatet nevojave tuaja të udhëtimit si dhe preferencat tuaja.

Sintetizoni 6 vende për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc dhe listën e përgjithshme të çmimeve

Nguyen Vy Transport Cooperative është e përkushtuar të përmbushë standardet e Ministrisë së Transportit për t’ju sjellë një udhëtim të sigurt dhe të qetë.

Përparësitë e shërbimit të marrjes me qira të makinave vetë-drejtuese në Kooperativën Nguyen Vy Transport:

 • Ky vend është një nga adresat që shërbejnë rregullisht seminare, konferenca kombëtare, OJF etj. Kështu që ju mund të jeni plotësisht të sigurt për cilësinë e shërbimit.
 • Edhe pse ka lindur dhe vënë në funksion vetëm vitet e fundit, njësia ka marrë gjithmonë vlerësime të larta dhe pozitive nga klientët.
 • Të gjitha automjetet këtu janë të pajisura me një pajisje navigimi (Black Box) dhe janë të përkushtuara për të përmbushur standardet e Ministrisë së Transporteve për t’ju sjellë një udhëtim të sigurt dhe të qetë.

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 40/20 Street 42, Ward 8, Hiep Binh Chanh Ward, Thu Duc District, HCMC
 • Telefoni: 0989.953.111
 • Email: [email protected]
 • Faqja e internetit: htxvantainguyenvy.com

6. SUNHA Trading Service Co., Ltd

SUNHA Trading Service Co., Ltd është krenare që është një njësi me reputacion dhe cilësi e lartë e marrjes me qira të makinave vetë-drejtuese në qytetin Ho Chi Minh. Ky vend ofron shumë shërbime si marrja me qira e makinave në ditë, për muaj, marrje me qira e makinave me lule, makinë vetëdrejtuese etj. Të gjitha janë të garantuara për të sjellë cilësi të lartë dhe siguri absolute gjatë lëvizjes.

Sintetizoni 6 vende për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc dhe listën e përgjithshme të çmimeve

SUNHA Trading and Service Co., Ltd ofron shumë shërbime të marrjes me qira të makinave në ditë, në muaj, marrje me qira të makinave me lule, vetura vetë-drejtuese, etj.

Avantazhet e shërbimit të marrjes me qira të makinave vetë-drejtuese në SUNHA TMDV Co., Ltd:

 • Ky vend ofron një larmi makinash nga të cilat mund të zgjidhni. Jo vetëm kaq, por garanton edhe makinat më të fundit dhe luksoze.
 • Një ekip profesionistësh që punojnë me profesionalizëm dhe edukatë garantojnë që procedurat të kryhen shpejt për të mos humbur kohën e klientëve.
 • Çmimet më konkurruese të qirave në treg me procedura të thjeshta, ligjore dhe plotësisht të siguruara,…
 • Motoja e operimit “Çmim i arsyeshëm – Makinë sipas dëshirës, ​​mbështetje për klientët 24/7 dhe kohë konsultimi për të siguruar shërbim të shpejtë për ju në çdo kohë.

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 56A1 Road 160, Tang Nhon Phu A Ward, Thu Duc City, TP. Qyteti Ho Chi Minh
 • Linja telefonike: 0908 07 01 62
 • Email: [email protected]

Procedurat për marrjen me qira të një makine vetë-drejtuese në Thu Duc

Pasi të keni zgjedhur një adresë të përshtatshme për marrjen me qira të makinave, gjëja tjetër që duhet t’i kushtoni vëmendje është procedura e marrjes me qira të makinës. Në mënyrë ideale, ju duhet të përgatitni të gjitha dokumentet përkatëse për të siguruar që procesi të kryhet shpejt dhe pa probleme, si p.sh.

Sintetizoni 6 vende për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc dhe listën e përgjithshme të çmimeve

Ju duhet të përgatitni të gjitha dokumentet përkatëse për të siguruar që procesi i marrjes me qira të makinës të kryhet shpejt dhe pa probleme.

 • Duhet të përgatisni dokumentet e mëposhtme për të siguruar marrjen me qira të një makine vetëdrejtuese: Patentë shoferi (origjinale) + Kartë identiteti / identifikim qytetar / pasaportë + Regjistrim në familje, … (Dokumenta) në varësi të rregulloreve të çdo kompanie).
 • Përgatitni një depozitë, por shumë vende nuk do ta kërkojnë këtë. Për t’u siguruar që mund të kontaktoni pronarin e makinës paraprakisht për t’u përgatitur më mirë.
 • Në rast se nuk keni dokumente të mjaftueshme ose nuk sillni para të mjaftueshme, ato mund të zëvendësohen me prona përkatëse me vlerë të barabartë.
 • Së fundi, do t’ju kërkohet të nënshkruani një kontratë me qira të makinave për të siguruar interesat e të dy palëve. Megjithatë, duhet ta lexoni me kujdes përpara se të firmosni, nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me ndonjë kusht, duhet ta diskutoni me pronarin e makinës.
Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp 13+ Shop đồ mẹ và bé ở Huế uy tín

Lista e çmimeve për marrjen me qira të një makine vetë-drejtuese në Thu Duc për ditë

Normalisht, lista e çmimeve për marrjen me qira të një makine vetë-drejtuese në Thu Duc varet mjaft nga lloji, koha, etj. Në mënyrë ideale, ju duhet të zgjidhni llojin e makinës që është i përshtatshëm për tarifën aktuale dhe mund t’i referoheni tabelës. Çmimet e përgjithshme janë si më poshtë:

 • Toyota Vios 4 Seat kushton 600 – 800 mijë VND / ditë
 • Chevrolet Captiva kushton 700-900 mijë VND/ditë
 • Toyota Innova 7 vende kushton 800,000 VND – 1 milion VND / ditë
 • Toyota Fortuner kushton 1-1.2 milion VND/ditë
 • Ford Everest kushton 1 – 1.3 milion VND / ditë
 • Hyundai Accent me 4 vende kushton 700-900 mijë VND/ditë
 • Mazda 6 4-vendësh kushton 1.4 – 1.6 milion VND / ditë
 • Vinfast Fadil 4 vende kushton 800,000 VND – 1 milion VND / ditë
 • Kia Rondo 7 vende kushton 1.3 – 2 milion VND/ditë
 • Kia K3 4 vendesh kushton 900 mijë VND – 1 milion VND/ditë

Shënime kur merrni me qira një makinë vetë-drejtuese në Thu Duc

Për ta bërë udhëtimin tuaj më të përshtatshëm dhe më të lehtë, mund t’i referoheni shënimeve kur merrni me qira një makinë vetë-drejtuese në Thu Duc të përmbledhura nga Motortrip Vietnam si më poshtë:

Sintetizoni 6 vende për të marrë me qira makina vetë-drejtuese në Thu Duc dhe listën e përgjithshme të çmimeve

Kushtojini vëmendje mënyrës se si të llogarisni koston e marrjes me qira të një makine, në mënyrë që të merrni parasysh dhe llogaritni llojin e duhur të makinës dhe periudhën e marrjes me qira.

 • Vëmendje duhet t’i kushtohet rezervimit të një makine 5-7 ditë përpara marrjes me qira. Kjo ndihmon për t’u siguruar që ju të zgjidhni makinën e duhur, ndihmon garazhin të përgatitet më mirë dhe gjithashtu kufizon rrezikun e rritjes së çmimit kur merrni me qira një makinë shumë afër datës.
 • Përgatitni të gjitha dokumentet e nevojshme për marrjen me qira të makinës për t’u siguruar që ajo të kryhet shpejt dhe të mos ju marrë shumë kohë.
 • Në procesin e marrjes me qira të një makine, duhet të vozitni në mënyrë të sigurt dhe sipas rregulloreve për të kufizuar situatat e panevojshme dhe për të shmangur dëmtimet apo gërvishtjet e makinës, në këtë moment pronari i makinës mund t’ju kërkojë të kompensoni shumën përkatëse.
 • Nëse shihni një anomali në makinë gjatë lëvizjes, duhet të kontaktoni qiradhënësin për ndihmë. Në të njëjtën kohë, nëse ka ndonjë dëm gjatë procesit të marrjes me qira, duhet ta raportoni menjëherë te pronari i makinës për të gjetur një zgjidhje.
 • Kushtojini vëmendje mënyrës së llogaritjes së kostos së marrjes me qira të një makine, kjo ju ndihmon të merrni parasysh dhe llogaritni llojin e duhur të makinës dhe periudhën e marrjes me qira.

Më sipër është një përmbledhje e motortrip.vn rreth 6 adresave për marrjen me qira të një makine vetëdrejtuese në Thu Duc dhe procedurat specifike të regjistrimit. Shpresojmë, artikulli ka qenë në gjendje t’ju ofrojë informacionin e nevojshëm për të zgjedhur vendin e duhur të marrjes me qira të makinave për nevojat tuaja.

Postuar nga: Nguyen Quoc Trung

Fjalët kyçe: Përmbledhje e 6 vendeve për të marrë me qira një makinë vetë-drejtuese në Thu Duc dhe lista e përgjithshme e çmimeve

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Tổng hợp 6 nơi cho thuê xe ô tô tự lái Thủ Đức và bảng giá chung . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

© 2024 Cakhia TV - WordPress Theme by WPEnjoy