Tổng Hợp Top 10 Địa Chỉ Cung Cấp Kệ Sách Giá Rẻ TPHCM

Raftet e librave konsiderohen si sende të domosdoshme mobiljesh në familje. Ato përdoren jo vetëm për ruajtjen e librave, mbrojtjen e librave, por edhe si një dekorim i mirë. Sot në treg ka shumë rafte librash që shiten me dizajne të ndryshme. Prandaj, duhet patjetër të “bleni” një raft librash të bukur për veten tuaj. Ndiqni hapat e Toplistsaigon për të zbuluar 10 adresat kryesore që ofrojnë rafte librash të lirë në qytetin Ho Chi Minh!

1. Mobilje Ben Thanh – Raft librash të lirë Qyteti Ho Chi Minh

A jeni duke luftuar për të gjetur një adresë që është e specializuar në sigurimin e rafteve të librave në Ho Chi Minh City? Ben Thanh Furniture premton të jetë një emër që nuk do të mund ta shpërfillni. Kjo është një njësi mobiljesh me më shumë se 10 vjet përvojë në prodhimin, furnizimin, projektimin dhe ndërtimin e mobiljeve. Kompania ka qenë ofruesi kryesor i shërbimeve të brendshme për shumë projekte, të mëdha dhe të vogla në qytetin Ho Chi Minh dhe zonat përreth.

Ben Thanh Furniture është e specializuar në dizajnimin e rafteve të bukura prej druri për t’iu përshtatur nevojave të klientëve. Që atëherë, kompania ka prodhuar produkte rafte librash me linja delikate dhe ngjyra harmonike. Përveç kësaj, kompania zotëron gjithashtu një ekip të stafit miqësor dhe profesional që gjithmonë mbështet dhe kujdeset për klientët. Në veçanti, mobiljet Ben Thanh do të jenë falas për t’u transportuar dhe instaluar në qytetin Ho Chi Minh për porosi mbi 10 milion VND.

raft librash të bukur të lirë në tphcm, raft librash të lirë në tphcm, raft librash të lirë për likuidim në tphcm, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

Mobilje Ben Thanh

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Rruga 54 Nr. 8, Cityland Park Hills, Ward 10, Go Vap District, HCMC
 • Telefoni: 093 789 4488 – 093 755 3379 – 028 6660 1118
 • Faqja e internetit:

2. Mobilje IBIE – Adresa për të furnizuar rafte librash të lirë në qytetin Ho Chi Minh

IBIE Furniture është një nga markat kryesore të mobiljeve në Ho Chi Minh City. Duke ardhur te mobiljet IBIE, do të keni akses dhe do të blini produkte mobiljesh me cilësi të lartë. Në veçanti, ekipi i projektimit këtu është jashtëzakonisht i talentuar dhe krijues. Ky është burimi njerëzor që e ndihmon kompaninë të krijojë rafte librash të bukur dhe të arrijë trendet e tregut.

Tham Khảo Thêm:  Tổng Hợp 10 Homestay Sóc Sơn Có Bể Bơi View Đẹp, Cực Hút Khách

Kompania do t’ju ndihmojë të dizajnoni raftet e librave që mund të vendosen kudo në shtëpi si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit, etj. Në ambientet e brendshme të IBIE, raftet e librave janë të dizajnuara nga materiale të ndryshme si lisi, arra, su i lartë, melaleuca,…. ose MDF të cilësisë së lartë. Rafti i librave është projektuar sipas çdo koleksioni dhe i ndarë në shumë lloje ndarjesh që janë jashtëzakonisht të përshtatshme për përdoruesit. Mobiljet IBIE patjetër do t’ju ndihmojnë të gjeni një raft librash të përshtatshëm për shtëpinë tuaj.

raft librash të bukur të lirë në tphcm, raft librash të lirë në tphcm, raft librash të lirë për likuidim në tphcm, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

Mobilje IBIE

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 405/6 Truong Chinh, Ward 14, Tan Binh District, HCMC
 • Telefon: 028.2216.5678
 • Faqja e internetit:

3. Mobilje Rainbow – Adresa për furnizimin me raft librash të lirë në Ho Chi Minh City Prestige në Saigon

Njësia tjetër që ofron rafte librash prestigjioze në qytetin Ho Chi Minh janë mobiljet Rainbow. Ky është një dyqan që është i specializuar në shitjen e rafteve të librave me një shumëllojshmëri dizajnesh dhe materialesh unike. Dyqani tani vlerësohet shumë nga klientët, i cili është i specializuar në ofrimin e mobiljeve më të mira për klientët. Raftet e librave janë projektuar në mënyrë dinamike dhe kreative, duke kontribuar në sjelljen e një hapësire të re në shtëpinë tuaj.

Katalogu i produkteve në Rainbow Furniture

 • Mobilje kuzhine: Dollap kuzhine, tavoline ngrenie, bar,…
 • Mobiljet e dhomës së ndenjes: Dollap për këpucë, raft librash, raft TV, dollap dekorativ, tavolinë divan, …
 • Mobilje për dhomën e gjumit: Komplet krevati, gardërobë, tavolinë zhveshjeje, tavolinë,…
 • Mobilje për fëmijë: tavolinë studimi, krevat fëmijësh, …
 • Mobilje banjoje: kabinet Lavabo, kabinet pasqyre banjo
 • Mobilje zyre: dollapë, tavolina, recepsion, …
raft librash të bukur të lirë në tphcm, raft librash të lirë në tphcm, raft librash të lirë për likuidim në tphcm, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

Mobilje Rainbow

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 122 Nguyen Sy Sach, Ward 15, Tan Binh, HCM
 • Telefoni: 0931 384 529
 • Faqja e internetit:

4. Doan Long Furniture – Kompania më e mirë e lira e rafteve të librave në qytetin Ho Chi Minh

Duke vazhduar në 10 njësitë më të mira që ofrojnë rafte librash në qytetin Ho Chi Minh sot, ju lutemi t’ju dërgoni informacione rreth njësisë së mobiljeve Doan Long. Kompania është aktualisht një nga furnizuesit kryesorë të mobiljeve në Saigon. Kompania do t’ju japë zgjidhjet më optimale të brendshme për hapësirën e jetesës ose zyrën. Në Doan Long Furniture, klientët janë shqetësimi kryesor i njësisë. Kompania ka gjithmonë politika të mira preferenciale për çmimet. Ky është faktori që ndihmon kompaninë të tërheqë dhe të krijojë besim nga klientët.

Produkte në mobilje Doan Long

 • Tavolinë divan
 • Raft librash
 • Raft TV
 • Perde
 • Kabineti i këpucëve
 • Kabinete Kuzhine
 • Garderobë
 • Shtrati
 • Tavolinë
 • karrige zyre
raft librash të bukur të lirë në tphcm, raft librash të lirë në tphcm, raft librash të lirë për likuidim në tphcm, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

Mobilje Doan Long

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 22/5A Phan Van Hon, Xuan Thoi Thuong, Hoc Mon, HCM
 • Telefoni: 0909182785
 • Faqja e internetit:

5. Mobilje Minh Hung – Furnizues i lirë i rafteve të librave Ho Chi Minh City

Nëse jeni duke kërkuar për një njësi që është e specializuar në shitjen e rafteve cilësore të librave për ju, mobiljet Minh Hung janë një zgjedhje e përkryer për ju. Njësia gjithmonë përpiqet të zhvillohet për t’u bërë furnizuesi kryesor prestigjioz i mobiljeve në qytetin Ho Chi Minh dhe në rajon. Mobiljet Minh Hung fitojnë gjithmonë kënaqësinë e klientëve përmes çdo produkti të raftit të librave. Rafti i librave këtu është projektuar me shumë dizajne të ndryshme. Në të njëjtën kohë, ato janë bërë nga materialet më të mira të drurit, të importuara nga burime me reputacion.

Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp những homestay Yên Bái xinh lung linh

Produktet e rafteve të librave në mobiljet Minh Hung

 • Raft librash
 • Raft muri dekorativ
 • Raft librash në mur
raft librash të bukur të lirë në tphcm, raft librash të lirë në tphcm, raft librash të lirë për likuidim në tphcm, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

Mobilje Minh Hung

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 213/7 inter-zone 4-5, Binh Hung Hoa B Ward, Binh Tan District, HCMC
 • Telefon: 0912385921 – 0918018385
 • Faqja e internetit:

6. LaLa Shop – Specializuar në furnizimin e rafteve cilësore të librave në Saigon

LaLa Shop është adresa që është e specializuar në ofrimin e raftit të ardhshëm të librave të shqyrtuar në këtë artikull. Kjo njihet si një njësi e specializuar në prodhimin dhe shpërndarjen e drejtpërdrejtë të pikturave të murit, dekoratave dhe dekorimeve të brendshme. Gjatë viteve të zhvillimit, LaLa Shop është gjithmonë krenare që është një markë prestigjioze që i është besuar dhe zgjedhur nga shumë individë, biznese dhe kompani. Produktet e rafteve të pastra nga LaLa Shop janë estetike dhe moderne për hapësirën e banimit.

Mund të thuhet se LaLa Shop është adresa që u ofron klientëve zgjidhjet më cilësore të dekorimit të brendshëm. Me kriterin “Jo vetëm klientët vijnë tek unë një herë”, Lala Shop i shërben gjithmonë me kujdes dhe përgjegjësi të gjithë klientëve. Në veçanti, njësia zotëron një ekip profesional të dizajnit të brendshëm dhe ndërtimit. Përveç kësaj, njësia përditëson rregullisht tendencat më të fundit dhe më moderne të rafteve të librave për klientët.

raft librash të bukur të lirë në tphcm, raft librash të lirë në tphcm, raft librash të lirë për likuidim në tphcm, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

Dyqani LaLa

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 112 Nguyen Suy, Tan Quy, Tan Phu, HCMC
 • Telefon: 0907160184 – 0938760657
 • Faqja e internetit:

7. Thuong Phat Furniture – Dyqani më i mirë i furnizimit me raft librash

Furnizuesi tjetër i mobiljeve që do të prezantohet është Thuong Phat Furniture. Kjo është një adresë e brendshme moderne dhe në modë në qytetin Ho Chi Minh. Thuong Phat Furniture është e specializuar në projektimin, prodhimin dhe ndërtimin e rafteve të librave, rafteve të librave, rafteve dekorative të murit, rafteve dekorative, etj. Përveç kësaj, kompania ka gjithashtu një fuqi punëtore projektimi dhe punëtori të specializuara prodhimi. Ky është një nga faktorët që ndihmon mobiljet Thuong Phat të marrin besimin dhe dashurinë nga klientët.

Katalogu i produkteve në Thuong Phat Furniture

 • Kabinete kuzhine, rafte kuzhine
 • Bar
 • Garderobë
 • Shtrat prej druri
 • Tabela e grimit
 • Mobilje për fëmijë
 • Divan
 • Raft TV
 • Tavolinë
 • Raft librash,…
raft librash të bukur të lirë në tphcm, raft librash të lirë në tphcm, raft librash të lirë për likuidim në tphcm, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

Mobilje Thuong Phat

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 232/19 Ly Thuong Kiet, Ward 14, District 10, Ho Chi Minh City
 • Telefoni: (028)6272 2266 – 0933 990 443
 • Faqja e internetit:

8. Mobilje Thuan Thien – Dyqane mobiljesh të qytetit Ho Chi Minh

Thuan Thien Furniture është ndoshta një adresë që ofron mobilje që nuk janë më të çuditshme për klientët në qytetin Ho Chi Minh. Kjo është gjithashtu një nga kompanitë më të vjetra të mobiljeve dhe ka shumë klientë. Thuan Thien Furniture është e specializuar në projektimin – prodhimin dhe furnizimin e artikujve të mobiljeve prej druri të klasit të lartë. Duke ardhur në Thuan Thien Furniture, ju mund të gjeni produkte mobiljesh të zgjuara dhe të bukura për shtëpinë tuaj. Dhe me siguri, ky do të jetë vendi për të gjetur raftin e librave më cilësor që kërkojnë shumë njerëz.

Për t’u afruar me klientët, mobiljet Thuan Thien rregullisht inovojnë dhe përditësojnë produktet më të fundit në treg sot. Jo vetëm kaq, kompania zotëron gjithashtu një ekip të stafit profesional. Këta janë njerëzit që u shërbejnë gjithmonë klientëve të tyre me vëmendje për t’ju sjellë shërbimin më të mirë të brendshëm. Nxitoni dhe kontaktoni Thuan Thien Furniture për të gjetur dhe blerë vetes një raft librash të kënaqshëm!

raft librash të bukur të lirë në tphcm, raft librash të lirë në tphcm, raft librash të lirë për likuidim në tphcm, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

Mobilje Thuan Thien

Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp những kinh nghiệm đi lại ở Berlin mà bạn nên biết

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 29/4C, Ap 1, Bui Cong Trung Street, Nhi Binh Commune, Hoc Mon District, HCMC
 • Telefoni: 09 38 67 70 89 – 09 68 68 02 68
 • Faqja e internetit:

9. Kompania AEC – Kompania e furnizimit me raft librash në qytetin Ho Chi Minh

Kompania AEC është ndoshta një njësi mobiljesh që nuk është shumë e çuditshme për njerëzit në qytetin Ho Chi Minh dhe zonat përreth. Aktualisht kompania AEC është e specializuar në ofrimin e mobiljeve me cilësinë më të mirë. Kjo është njësia e mobiljeve që definitivisht nuk mund ta injoroni. Sepse kur vini në AEC Company, ju jeni të zhytur në dizajnet e brendshme moderne, të sofistikuara dhe të bukura. Në veçanti, çmimet e produkteve të rafteve të librave këtu janë jashtëzakonisht të përballueshme dhe të përballueshme.

Kompania AEC ka një staf me përvojë dhe të përkushtuar ndaj klientëve. Këtu do të zgjidhni lehtësisht vetë raftin më të mirë të librave për hapësirën tuaj të jetesës. Për më tepër, politika e kujdesit ndaj klientit këtu është gjithashtu jashtëzakonisht e mirë. Të gjithë u kanë sjellë klientëve përvojën më të mirë të blerjeve.

raft librash të bukur të lirë në tphcm, raft librash të lirë në tphcm, raft librash të lirë për likuidim në tphcm, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

AEC

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 448/23 Phan Huy Ich, Ward 12, Go Vap District, HCMC
 • Telefon: 0909.668.554
 • Faqja e internetit:

10. Raft librash të dekorit të shtëpisë – Specializuar në mobiljet e lira të rafteve të librave Ho Chi Minh City

Njësia e fundit në listën e 10 adresave që ofrojnë rafte librash është Decor House. Kjo është një adresë e specializuar në ofrimin e zgjidhjeve të rafteve të librave që nuk janë të panjohura për klientët në zonën Binh Thanh. Kompania dëshiron të sjellë për klientët produktet e mobiljeve më të rehatshme, moderne dhe në modë. Ky është edhe motivimi për të ndihmuar kompaninë që vazhdimisht të kërkojë produkte superiore të rafteve për klientët.

Avantazhet e blerjes në Dekorimin e Shtëpisë

 • Ekipi i ri dhe krijues i dizajnit
 • Qëndroni të përditësuar me tendencat më të fundit të brendshme
 • Produkte të brendshme me estetikë të lartë
 • Cilësia më e mirë e shërbimit
raft librash të bukur tphcm të lirë, raft librash të lirë tphcm, likuidim rafte librash tphcm të lirë, raft librash më të mirë në tphcm, blej raft librash të lirë në tphcm, mobilje, tphcm, ndërtim, 10 adresat kryesore të furnizimit të përgjithshëm furnizimin me raft librash të lirë në tphcm

Dekor shtëpie

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Rruga 69/52 D2, Ward 25, Binh Thanh District, HCMC
 • Telefoni: 028.35 123 777 – 0932 649 279 – 0911 71 71 78
 • Faqja e internetit:

Më sipër janë 10 adresat kryesore që ofrojnë rafte librash të lirë në qytetin Ho Chi Minh që Toplistsaigon ju prezanton. Këto janë njësi me reputacion që vlerësohen mirë dhe besohen nga shumë klientë. Shpresojmë që përmes artikullit të mund të zgjidhni menjëherë një vend të përshtatshëm dhe më të besueshëm për të blerë rafte librash. Shihemi në postimet e radhës!

Postuar nga: Hoa Nguyen

Fjalë kyçe: Përmbledhje e 10 vendeve kryesore për të furnizuar raftet e lira të librave në qytetin Ho Chi Minh

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Tổng Hợp Top 10 Địa Chỉ Cung Cấp Kệ Sách Giá Rẻ TPHCM . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

© 2024 Cakhia TV - WordPress Theme by WPEnjoy