Tổng Hợp Top 10+ Địa Chỉ Thuê Xe Máy Vũng Tàu Giá Rẻ

Kohët e fundit, shërbimi i marrjes me qira të motoçikletave Vung Tau është zhvilluar mjaft. Këtu është një përmbledhje e vendeve më të njohura të marrjes me qira të motoçikletave të lira, të cilat janë testuar nga qindra qiramarrës të motoçikletave dhe janë dhënë vlerësime jashtëzakonisht të mira. Përveç kësaj, ky artikull ofron gjithashtu informacionin dhe përvojën e nevojshme që ju të merrni me qira një motoçikletë për herë të parë dhe të shmangni rreziqet e panevojshme.

Disa shërbime me reputacion të marrjes me qira të motoçikletave Vung Tau

Motoçikleta Minh Duc me qira

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Dyqani i makinave me qira Minh Duc ka shumë modele makinash nga të cilat mund të zgjidhni. Këtu ka të gjitha llojet e automjeteve, nga tufa manuale deri te makinat me tufë. Prandaj, ju mund të gjeni lehtësisht makinën e duhur për ju. Nga atje, nuk keni pse të shqetësoheni se makina me qira nuk është mësuar të ngasni ose makina është shumë e rëndë për të përmbushur aftësinë tuaj të drejtimit.

Për më tepër, shërbimi i marrjes me qira të makinave Vung Tau këtu është gjithashtu jashtëzakonisht i mirë. Përveç rekomandimeve specifike, ky vend ofron edhe shërbimin e dorëzimit të makinave. Pra, ju vetëm duhet të vendosni adresën dhe garazhi mund ta dorëzojë makinën në hotelin tuaj falas. Kjo do t’ju kursejë shumë kohë dhe energji udhëtimi.

Përveç kësaj, promovimet që vijnë me makinën me qira janë gjithashtu shumë tërheqëse. Do të përgatisni 2 helmeta standarde dhe 1 litër benzinë. Jo vetëm kaq, çmimet këtu janë gjithashtu shumë konkurruese. Nëse merrni një makinë me qira për më shumë se 1 ditë, do të merrni një zbritje sipas periudhës së qirasë. Nga ana tjetër, situata e britmave gjatë Vitit të Ri Hënor nuk ka ndodhur asnjëherë në këtë adresë.

Komunikimet:

 • Tel: 0908 191 134
 • Adresa: 10 Xo Viet Nghe Tinh, Thang Tam Ward, Vung Tau City
 • Vlerësimi: 4.7

Motoçikleta me qira zoti Can

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Të gjitha makinat me qira në këtë dyqan janë krejt të reja. Pra, kur bëhet fjalë për zgjedhjen e një makine, do të jeni të hutuar se cilën të zgjidhni sepse janë të gjitha shumë të mira. Jo vetëm i bukur në pamje, por edhe motori i makinës është mjaft i fuqishëm për të pushtuar rrugët më të thyera.

Tham Khảo Thêm:  Thuê Xe Máy Sơn La | Tổng Hợp 07 Địa Điểm Cho Thuê Xe Chất Lượng Cao, Giá Tốt Nhất

Përveç kësaj, helmetat e mysafirëve gjithashtu pastrohen rregullisht. Prandaj, nuk do të ketë ngjitje dhe zbokth të shkaktuar nga veshja e një kapuçi të ndotur. Kështu që nuk duhet të shqetësoheni më për problemin e pastrimit. Është një gjest i vogël që tregon qëllimin e dyqanit për të vënë veten në vendin e klientit për të përmirësuar shërbimin.

Për më tepër, cilësia e shërbimit në këtë dyqan me qira të motoçikletave Vung Tau është e shkëlqyer. Kjo adrese ka sherbim limuzine per dergesa dere me dere, nese porosite shume do te kete mjet transporti. Kjo kursen kohë duke pritur për makinën tuaj. Jo vetëm kaq, çmimi i arsyeshëm i makinës me qira dhe komentet entuziaste të pronarit të makinës janë gjithashtu pika interesante që tërheqin shumë klientë të kthehen këtu për të marrë një makinë me qira.

Komunikimet:

 • Tel: 0936 436 606
 • Adresa: 139 Phan Chu Trinh, Ward 2, Vung Tau City
 • Vlerësimi: 4.9

Shërbimi i makinave me qira H&P

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Përpara dorëzimit të makinës, ne kemi ndihmuar për të derdhur 1 litër benzinë ​​për klientin më parë, të shoqëruar me 2 helmeta të reja, të pastra dhe të sigurta. Shërbimi i dorëzimit të makinës në shtëpi, në vendin ku dëshironi ta merrni, e bën edhe më të përshtatshëm për klientët përdorimin e shërbimit.

Për më tepër, çmimi i qirasë është gjithashtu shumë i arsyeshëm, si shumica e objekteve të tjera, është 100,000 VND / ditë

Komunikimet:

 • Tel: 0937395697 (Z. Phong)
 • Adresa: Rruga 146/24-Xo Viet Nghe Tinh, reparti Thang Tam, qyteti Vung Tau
 • Vlerësimi: 4.8

Marrja me qira e motoçikletave Minh Hai

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Ky është një nga dyqanet më prestigjioze të shërbimit të motoçikletave Vung Tau me qira. Kur merrni me qira një motoçikletë këtu, ju do të merrni 2 helmeta sigurie, 1 litër benzinë ​​të parambushur dhe makina do të dorëzohet në vendin tuaj. Nëse ju mbaron gazi, duhet të rimbusheni në mënyrë aktive.

Këtu ne ofrojmë një gamë të plotë të automjeteve që ju të zgjidhni. Nga skuterët dhe skuterët e gjeneratës së re te tufat moderne dhe rinore moderne ose automjetet jashtë rrugës që arrijnë stilin.

Komunikimet:

 • Tel: 0919394866 (Z. Hai)
 • Adresa: Rruga 36/15A-Xo Viet Nghe Tinh, Thang Tam, qyteti Vung Tau
 • Vlerësimi: 4.8

Le No motoçikleta me qira

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Kur merrni me qira një makinë këtu, do të habiteni me cilësinë e shërbimit këtu. Ky vend është i hapur 24/7 për të përmbushur nevojat e të gjithëve për makina me qira në çdo kohë. Qoftë herët në mëngjes apo natën vonë, thjesht duhet të telefononi për të rezervuar një makinë, gjithmonë do të ketë staf për t’ju shërbyer në çdo kohë.

Për më tepër, çmimi i marrjes me qira të motoçikletave në Vung Tau këtu është gjithashtu shumë i përballueshëm. Çmimi i aplikuar për makinën dixhitale është 100,000 / ditë, makinë stacion është 150,000 / ditë. Prandaj, ju duhet vetëm të shpenzoni një shumë të vogël parash për të qenë në gjendje të pushoni rehat këtu. Si rezultat, buxheti për këtë udhëtim do të jetë më i bollshëm.

Për më tepër, procedura për marrjen me qira të një makine këtu është shumë e thjeshtë. I gjithë procesi zgjat më pak se 10 minuta dhe ju mund ta merrni makinën tuaj menjëherë. Përveç kësaj, entuziazmi i pronarit të makinës dhe stafit këtu ka lënë shumë dashuri edhe për klientët e makinave me qira në këtë adresë.

Komunikimet:

 • Telefoni: 0643 832 912
 • Adresa: 24 Le Ngoc Han, Ward 1, Vung Tau City
Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp những quán ăn ngon ở Điện Biên nhất định phải đến

Shërbimi i marrjes me qira të motoçikletave Vung Tau Can Bike Qira

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Ky është një shërbim jashtëzakonisht prestigjioz i marrjes me qira të motoçikletave Vung Tau me shumë modele të reja dhe moderne. Me procedura të thjeshta dhe të shpejta, cilësi jashtëzakonisht prestigjioze, besimi i klientëve vihet në krye. Mbështetja dhe besimi i klientëve është kriteri i biznesit dhe zhvillimit të dyqanit. Makina me qira është jashtëzakonisht e lirë, vetëm nga 80 mijë në 150 mijë në ditë. Makina me qera do te mbushet me 1 liter benzine dhe vjen me 2 helmeta te reja.

Komunikimet:

 • Tel: 0907960739-0936436606 (Z. Can)
 • Adresa: Rruga Phan Chu Trinh 139/16, Ward 2, Vung Tau City
 • Vlerësimi: 4.8

Motoçikleta me qira Tan Phat

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Ky është një dyqan me gati 20 vjet përvojë në fushën e shërbimeve të marrjes me qira të motoçikletave në Vung Tau. Pra, të gjitha aktivitetet këtu kryhen në mënyrë shumë profesionale. Ka shumë modele, ju mund të zgjidhni të preferuarin tuaj. Pra, mund të jeni të sigurt kur rezervoni makinën tuaj me qira në Vung Tau në këtë adresë.

Një nga gjërat më të mira në lidhje me këtë dyqan me qira të motoçikletave Vung Tau është stafi shumë mikpritës. Të gjithë janë gjithmonë të gatshëm të japin këshillat dhe këshillat më të mira për udhëtimin tuaj të zbulimit. Nga atje mund të njihni vende më tërheqëse për të ngrënë.

Jo vetëm kaq, cilësia e makinës këtu është gjithashtu e mirë. Qoftë në rrugë të përafërta apo me gunga, ju mund të ecni pa shqetësime. Përveç kësaj, garazhi mbështet çdo makinë 1 litër benzinë. Për më tepër, procedura e marrjes me qira të makinave këtu është gjithashtu shumë e thjeshtë. Ju duhet të lini vetëm dokumente të tilla si CCCD, pasaportë ose patentë shoferi. Absolutisht nuk kërkohet depozitë. Falë këtyre shërbimeve të përshtatshme, dyqani ka tërhequr dhe ka mbajtur shumë klientë gjatë viteve.

Komunikimet:

 • Tel: 0792 323 023
 • Adresa: 119/9 Hoang Hoa Tham, Thang Tam Ward, Vung Tau City
 • Vlerësimi: 4.9

Thanh Tu – shërbim prestigjioz i marrjes me qira të motoçikletave në Vung Tau

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Vung Tau – Dyqani me qira i motoçikletave Thanh Tu është gjithashtu një vend që nuk është i çuditshëm për shkak të prestigjit të tij. Me një procedurë jashtëzakonisht të lehtë të marrjes me qira të makinave dhe mbështetje për të mbushur 1 litër benzinë ​​me 2 helmeta të reja të sigurta dhe të pastra, Thanh Tu do të jetë një bazë jashtëzakonisht e besueshme për ju që të dërgoni udhëtimin tuaj me qira. Çmimi i marrjes me qira të makinave është jashtëzakonisht i volitshëm, vetëm varion nga 100 mijë në 120 mijë brenda 24 orëve nga marrja me qira e një makine. Të gjitha automjetet kanë një vendndodhje në mënyrë që objekti të mund të mbështesë menjëherë klientët kur ndodh një incident ose aksident i papritur.

Komunikimet:

 • Tel: 0332524444-0969252066 (Z. Thanh)
 • Adresa: 36/15A- Xo Viet Nghe Tinh, Thang Tam, qyteti Vung Tau
 • Vlerësimi: 4.8

Qira motoçikletë Z. Thai – Adresa për të marrë me qira një motoçikletë në Vung Tau

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Anh Thai është një adresë e gjatë e makinave turistike Vung Tau me qira. Me më shumë se 15 vjet përvojë në industri, dyqani ynë është i përkushtuar që t’u ofrojë klientëve gjithmonë shërbimin më të përshtatshëm. Jo vetëm makina me qira, kjo adresë është gjithmonë e gatshme t’ju ndihmojë nëse keni ndonjë vështirësi kur vini këtu.

Jo vetëm kaq, çmimi i makinave me qira këtu është gjithashtu shumë i volitshëm. Të gjitha automjetet janë vetëm në intervalin 100k-150k/ditë. Ky është një çmim i arsyeshëm që është shumë i përshtatshëm për atë që ka industria e marrjes me qira të motoçikletave Vung Tau. Sidomos në sezonin e pikut turistik, ky çmim mbahet i njëjtë, jo i fryrë për të ulur qiramarrësit.

Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp hồ sơ, thủ tục, kinh nghiệm xin visa công tác Hàn Quốc

Komunikimet:

 • Telefoni: 0909 389 405
 • Adresa: Rruga Pham Hong Thai 127/12/23, Ward 7, Vung Tau City
 • Vlerësimi: 4.7

Përvoja e marrjes me qira të një motoçikletë në Vung Tau duhet të dini

Sipas përvojës së udhëtimit në jug dhe veri dhe duke marrë me qira një motoçikletë, kur merrni me qira një makinë, duhet të keni parasysh pikat e mëposhtme:

 • Zgjidhni një dyqan me reputacion të makinave me qira përmes rishikimeve të mëparshme
 • Vini re se si të llogarisni kohën e qirasë
 • Kontrolloni kur e keni marrë makinën dhe kur ta përdorni

Procedurat kur merrni me qira një motoçikletë

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Procedura për marrjen me qira të një motoçiklete është shumë e thjeshtë, ju nevojiten vetëm dokumentet e mëposhtme për të marrë me qira një motoçikletë:

 • Jepini qiramarrësve 1 dokument identifikimi, i cili mund të jetë: Kartë identiteti, pasaportë ose patentë shoferi.
 • Makina me qira: 500 mijë – 1500 mijë, në varësi të llojit të makinës që merrni me qira. Normalisht, makina e numëruar është 500k, skuteri është 1000k dhe skuteri manual është 1500k. Shënim: Kjo politikë ndryshon sipas dyqanit, ju lutemi pyesni me kujdes përpara se të merrni me qira një makinë.
 • Pas plotësimit të dy kushteve të mësipërme, qiradhënësi i makinës lidh një kontratë dhe të dyja palët mbajnë një kopje. Kontrata bëhet dhe nënshkruhet në vendndodhjen tuaj.
 • Të gjitha dyqanet ofrojnë dërgesë falas në shtëpi.

Lista e çmimeve për marrjen me qira të motoçikletave në Vung Tau për referencë (sipas llojit të automjetit)

Sintetizoni 10+ adresat kryesore për të marrë me qira motoçikleta të lira Vung Tau

Çmimi i marrjes me qira të motoçikletave në Vung Tau është përgjithësisht relativisht uniform, me pak diferencë çmimi. Taksitë janë kryesisht skuter dhe skuter manualë. Çmimi i marrjes me qira të një makine dixhitale varion nga 80-120k/makinë/ditë, çmimi i marrjes me qira të një skuteri varion nga 130-150k/ditë.

Çmimi i makinës me qira/ditë

 • Vala RSX 80,000 – 120,000 vnd
 • Sirius, Sirius Fi 80,000 – 120,000 vnd
 • Jupiteri 80,000 – 120,000 vnd
 • Vala Alfa 80,000 – 120,000 vnd
 • Teh ajri 110cc 130,000 – 150,000 VND
 • Plumb Honda 130,000 – 150,000 VND
 • Yamaha Nouvo 130,000 – 150,000 VND
 • Vizioni 130.000 – 150.000 VND
 • Honda PCX 150,000 – 200,000 VND
 • SH mode 300,000 – 350,00vnd

Gjithashtu duhet të jeni të kujdesshëm që të mos dëgjoni reklamën e çmimit të makinës me qira prej 50k-60k/makinë/ditë për shkak të lakmisë. Nëse merrni me qira këto lloj makinash, do të merrni vetëm makina të vjetra të pasigurta. Përveç kësaj, dyqanet e makinave me qira janë shumë të paqarta kur llogaritin çmimet e qirasë. Pra, duhet të pyesni me kujdes dhe të shmangni zhgënjimin kur vendosni të merrni me qira një makinë menjëherë.

Shpresojmë, përmes përmbledhjes sonë të shërbimit të marrjes me qira të motoçikletave Vung Tau, të keni fituar një pasqyrë nga e cila mund të zgjidhni vendin që dëshironi të merrni me qira. Ju uroj një udhëtim të këndshëm dhe të rehatshëm

Postuar nga: Hang Nguyen

Fjalët kyçe: Përmbledhje e 10+ adresave më të lira të marrjes me qira të motoçikletave Vung Tau

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Tổng Hợp Top 10+ Địa Chỉ Thuê Xe Máy Vũng Tàu Giá Rẻ . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

© 2024 Cakhia TV - WordPress Theme by WPEnjoy