Tổng Hợp Top 30 Địa Điểm Bán Thảm Trải Sàn Sài Gòn Chất Lượng Nhất

Gjetja e një adrese për të shitur qilima në Saigon ose në ndonjë qytet apo rreth tjetër është një çështje me interes të madh për shumë njerëz. Për shkak se tapetet e dyshemesë nuk janë më një artikull luksi, ato po bëhen gjithnjë e më shumë një artikull i domosdoshëm në çdo shtëpi, zyrë etj. Të preferuara nga familjet për të dekoruar hapësirën e tyre të jetesës për shkak të karakteristikave të tyre unike. Lehtë për t’u instaluar, të pasura në formë dhe ngjyra, të përballueshme dhe estetikisht e këndshme. Së shpejti, ne do t’ju prezantojmë 30 furnizuesit dhe dyqanet më të mirë të tapeteve Saigon me reputacion dhe cilësi.

1. Kompania e qilimave Thuan Phat – e specializuar në qilimat Saigon

Thuan Phat Carpet Company është një importues i drejtpërdrejtë dhe ekskluziv i fabrikave të mëdha të qilimave në Emiratet e Bashkuara Arabe, Kinë, Indonezi, Malajzi, Tajlandë, Belgjikë, Japoni. Prestigji, profesionalizmi dhe cilësia janë marka tregtare që lidhen me kompaninë.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Kompania e qilimave Thuan Phat

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 359 Thach Lam, Phu Thanh Ward, Tan Phu District, Ho Chi Minh City.
 • Numri i telefonit: 08.36 100 440
 • Faqja e internetit: thamthuanphat.com
 • Email: [email protected]

2. Badu Carpet Company – Saigon Carpets

Me qëllimin për t’u bërë prodhuesi kryesor i qilimave dekorativë në Vietnam, Badu Carpets and Flooring Company është përpjekur vazhdimisht të përmbushë më mirë nevojat e të gjithë klientëve për sa i përket diversitetit të produkteve, si dhe shërbimin më të përsosur pas shitjes. Fushat kryesore të biznesit të Badu Carpet Company përfshijnë: ofrimin e mbulesave të dyshemesë të të gjitha llojeve: qilima dekorative, qilima leshi, fibra të bëra nga njeriu, qilima poliestër të endura me dorë.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Badu Kompania e qilimave

Tham Khảo Thêm:  Kinh nghiệm du lịch Dubai tự túc tổng hợp từ A - Z

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Rruga Cay Tram 307/5 (Rruga Nguyen Van Block) – Go Vap – Qyteti Ho Chi Minh
 • Numri i telefonit: 09.65.44.62.64
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

3. Qilimat Trieu Chau – Tepiha të bukura dhe të çuditshme Saigon

Tapeti Trieu Chau është i specializuar në ofrimin e qilimave për shtëpi, qilima zyre, qilima për ngjarje, konferenca, festa, skena, qilima dekorimi arti, qilima plastikë kundër rrëshqitjes, qilima me bar artificial, qilima me shkumë për fëmijë, dysheme me imitim druri plastik, mbulesa dyshemeje simili me konkurrues çmime, cilësi të garantuar dhe shumë stimuj për klientët. Duke ardhur në Trieu Chau Carpet, do të merrni këshilla entuziaste, shërbim të vëmendshëm, ndërtim të shpejtë dhe pas shitje të garantuara.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Tapetet Chaozhou

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 727 Au Co, Tan Thanh Ward, Tan Phu District, City. Qyteti Ho Chi Minh
 • Numri i telefonit: 0283.9797.130 – 0915.802.807 – 0909.623.077
 • Faqja e internetit: trieuchau.com
 • Email: [email protected]

4. Tapetet Saigon – Specializuar në tregtimin dhe shpërndarjen e shumë llojeve të dyshekëve

Duke ardhur në Saigon Carpets, çfarë do të merrni kur blini qilima me qilima të bukur Saigon? Çmimi konkurrues – Tapete të importuara direkt nga kompania Elkasper Türkiye, Belgjikë. Cilësia e produktit standard evropian. Mbi 500 mostra të bukura qilimash janë gjithmonë në dispozicion në magazinë për të zgjedhur. Përvoja e punës me mijëra porosi për instalimin e qilimave në të gjithë Vietnamin çdo vit. Staf jashtëzakonisht profesional, miqësor, i trajnuar në kulturën e kompanisë që në fillim.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Tapetet e Saigonit

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Showroom në Distriktin 7, zona Tan Quy Dong, Tan Quy Ward, Rruga 7, HCMC
 • Numri i telefonit: 091 133 16 88
 • Faqja e internetit:

5. Kompania e qilimave Hung Thinh – e specializuar në importin e drejtpërdrejtë të produkteve të dekorimit të brendshëm në Saigon

Në Hung Thinh Carpet Company – Specializohet në importimin e drejtpërdrejtë të produkteve të dekorimit të brendshëm si: Tapete; Tapeti; Wallpaper; Mbulesa dyshemeje të ngjashme; Dyshemeja e petëzuar … e ka origjinën nga Indonezia, Malajzia, India, Arabia Saudite, Korea, Tajlanda, Belgjika, SHBA SHBA, Tajvani. Hung Thinh Carpet Center përditëson gjithmonë shumë dizajne të reja, ngjyra luksoze, të përshtatshme për çdo ambient banimi dhe pune për zyrën, hotelin tuaj, më delikate dhe harmonike.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Kompania e qilimave Hung Thinh

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 181/21 Hong Lac, Ward 10, Tan Binh District, HCMC
 • Numri i telefonit: 091 133 16 88
 • Faqja e internetit: www.thamtraisanhungthinh.com
 • Email: [email protected]

6. Dyshekë dyshemeje Ulisuky – Specializuar në importimin dhe shpërndarjen e dyshekëve prestigjiozë të dyshemesë Saigon

Tapetet e dyshemesë Ulisuky e specializuar në importimin dhe shpërndarjen e tapeteve të dyshemesë në Ho Chi Minh City, ndërtimin e tapeteve për zyra, shpërndarjen e tapeteve për dysheme, bar artificial të lirë për kompanitë dhe agjentët në mbarë vendin. Kompania ka rregullisht promocione me mijëra produkte cilësore, shërbimi i përkushtuar dhe mikpritja janë parimet e para të kompanisë Ulisuky Floor Mats.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Dyshekë dyshemeje Ulisuky

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Nr. 10/32 Binh Dong Ben, Ward 15, District 8, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0974982343
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

7. Tepiha me perde Minh Quan – Specializuar në qilima cilësore Saigon

Pse zgjidhni të blini qilima dhe perde në Minh Quan? Sepse kjo është një kompani me reputacion që shet qilima dhe perde për shumë vite në Ho Chi Minh City. Minh Quan është gjithmonë i përkushtuar për të shitur produkte me origjinë dhe cilësi të duhur; këshilla të gëzueshme, mbështetje entuziaste 24/7 dhe mbi të gjitha çmime konkurruese me shumë stimuj tërheqës.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Tapeti me perde Minh Quan

Tham Khảo Thêm:  Tổng Hợp 06 Địa Điểm Thuê Xe Máy Hưng Yên Giá Rẻ

Informacioni i Kontaktit:

 • CN1: Rruga Tan Son Nhi 26/38 – Lagjja Tan Son Nhi – Distrikti Tan Phu, Qyteti Ho Chi Minh
 • CN2: 72/20 Ngo Tat To, Ward 19, Binh Thanh District, HCMC
 • Numri i telefonit: 096 805 4567
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

8. Thoai Tan Thanh Production Trading Co., Ltd – Tapetet Saigon

Kompania Thoai Tan Thanh është e specializuar në ofrimin e produkteve nga shkuma EVA (gome me shkumë). Me moton e operimit të kompanisë: “Ju lutemi ejani, ju lutemi shkoni”, kompania përmirëson vazhdimisht cilësinë e shërbimit dhe cilësinë e produktit për të kënaqur sa më shumë klientët. Ejani në Tan Thanh Thoai Company për të zgjedhur mbulesat e dyshemesë me cilësi më të mirë dhe të kënaqshme.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Thoai Tan Thanh Production Trading Co., Ltd

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 28/36/23 Luong The Vinh Street, Tan Thoi Hoa Ward, Tan Phu District, City. Ho Chi Minh
 • Numri i telefonit: 0989 373 195
 • Faqja e internetit: www.thoaitanthanh.com.vn
 • Email: [email protected]

9. Mobilje Binh Son – Shpërndarja e Tapeteve Saigon

Kompania Binh Son Furniture është e specializuar në ofrimin e tapeteve dekorative të importuara nga Turqia dhe Belgjika. Përveç mostrave të disponueshme, kompania dizajnon edhe tapete të bukura, moderne për t’iu shërbyer nevojave të klientëve. Cilësia dhe stili i shërbimit të kompanisë vlerësohet gjithmonë shumë nga klientët.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Mobilje Binh Son

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: Rruga 99B 53, Tan Quy, District 7, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0906339102
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

10. Tapetet Vinafloor – Specializuar në Tapetet Saigon cilësore

Mund të thuhet se, me më shumë se 15 vjet përvojë në ndërtimin dhe instalimin e tapeteve në të gjithë vendin, përmes mijëra projekteve tapetesh nga tapetet e zyrave deri tek tapetet e hoteleve, Vinafloor është tani furnizuesi kryesor i tapeteve dhe qilimave. shërbimi më prestigjioz, cilësor dhe efektiv i ndërtimit të qilimave në Vietnam nëse jo furnizuesi numër 1 i tapeteve.

blini qilima në Saigon, blini qilima në qytetin Ho Chi Minh, qilima në qytetin Ho Chi Minh, përmblidhni 30 vendet më të mira që shesin dyshekët e dyshemesë në Saigon

Tapete Vinafloor

Informacioni i Kontaktit:

 • Adresa: 174/20 Dien Bien Phu, Ward 17, Binh Thanh District, HCMC
 • Numri i telefonit: 08. 62997038
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

Referojuni adresave të mëposhtme me reputacion të shitjeve të qilimave Saigon:

11. Sani Carpets – Saigon Tapet Store

 • Adresa: 154/1 To Hien Thanh, Ward 15, District 10, HCM
 • Numri i telefonit: 028 6656 1999 – 028 62932999 – 028 629 38 999
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

12. Tepiha të bukura Saigon

 • Numri i telefonit: 0911 331 688
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

13. Kompania e qilimave Linh Dung – e specializuar në qilima Saigon me cilësi të lartë

 • Adresa: P14, Tan Binh District – Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0963 99 20 20
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

14. Shoqëria aksionare Nhi Long – Shpërndarja e famshme e qilimave Saigon

 • Adresa: Rruga 33 Nr. 77, Tan Quy Ward, District 7, HCMC
 • Numri i telefonit: 028.73.048.948
 • Faqja e internetit:

15. Nhat Hoa Industrial Construction Trading Company Limited (IC&T) – Furnizimi me qilima cilësore Saigon

 • Adresa: 45A Huynh Tinh Cua, Ward 8, District 3, HCMC
 • Numri i telefonit: 84 (28) 5404 6838
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

16. Kompania Vinafloor HCM

 • Adresa: 52 Dong Du (Kati 1) Ben Nghe Ward, District 1, HCMC
 • Numri i telefonit: 02862649568
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]
Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp 10+ kiểu tóc bob layer đẹp nhất cho chị em

17. Tapete aziatike

 • Adresa: 339 Ly Thai To – Ward 9 – District 10 – Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 028.38.34.7798 – 0919.065.688
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

18. Kompania e qilimave të leshit Quang Minh

 • Adresa: 192 – 194A Ung Van Khiem, Ward 25, Binh Thanh District, HCMC
 • Numri i telefonit: 028.35112244 – 093.6666.000 VND
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

19. Tapetet Vinh Thuan

 • Adresa: 87 Nguyen Trung Nguyet, Quarter 5, Binh Trung Dong Ward, District 2, HCMC
 • Numri i telefonit: 090 230 9119 – 090 230 9219
 • Facebook:
 • Email: [email protected]

20. Tapeti i Progresit

 • Numri i telefonit: 0918 525 141
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

21. Tapeti Hung Thinh

 • Adresa: 181/21 Hong Lac, Ward 10, Tan Binh District, HCMC
 • Numri i telefonit: 0903 424 703 – 0909 423 760
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

22. Mobilje Vinh Linh

 • CN1: Nr. 10/32, Rruga Ben Binh Dong, Lagjja 15, Distrikti 8, Qyteti Ho Chi Minh
 • CN2: Nr. 11, Rruga nr. 4, Lagjja 10, Distrikti Tan Binh, HCMC
 • Numri i telefonit: 0974982343
 • Faqja e internetit:

23. Tapete Vinh Thuan

 • Adresa: Binh Hung Hoa B, Binh Tan, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0902 872 385 – 0972 14 99 36
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

24. Tapeti Vinh Linh

 • Adresa: Nr. 10/32, Rruga Ben Binh Dong, Ward 15, District 8, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 0974982343
 • Faqja e internetit:

25. Kompania e qilimave Huynh Gia

 • Adresa: 104 Street 53, Tan Quy, District 7, Ho Chi Minh
 • Numri i telefonit: 0934.541.520 – 0978.827.085
 • Faqja e internetit:
 • Email: [email protected]

26. Lirë Binh Phong – Tapete Saigon për Shitje

 • Adresa: 317/3/2, Rruga 11, Ward 11, Go Vap District, Ho Chi Minh City
 • Numri i telefonit: 094 386 80 32
 • Faqja e internetit:

27. Bota e qilimave të divaneve – Dyqan tapetesh i bukur Saigon

 • Adresa: 28 Mai Chi Tho, An Phu, District 2, HCMC
 • Numri i telefonit: 0909.967.399
 • Faqja e internetit:

28. Tapetet Minh Huyen – Tapetet unike Saigon

 • Adresa: 257 Ly Thai To, Ward 9, District 10, City. Ho Chi Minh
 • Numri i telefonit: 0764776432
 • Facebook:

29. Mobilje Gia Khanh – Dyqan qilimash cilësor Saigon

 • Adresa: Nr. 600, Bulevardi Binh Duong, Hiep Thanh, TDM, Binh Duong
 • Numri i telefonit: 0343198041 – 0926 724 082
 • Faqja e internetit: www.khohanggiakhanh.bizz.vn

30. Art Decoration Materials Co., Ltd (ARTerial) – Saigon Carpet Supply

 • Adresa: 385 Xo Viet Nghe Tinh, Ward 24, Binh Thanh District, City. Ho Chi Minh
 • Numri i telefonit: (028) 35110911
 • Faqja e internetit: www.arterialvn.com
 • Email: [email protected]

Më sipër është një përmbledhje e 30 vendeve më të mira që ofrojnë dyshekë dyshemeje të mira dhe cilësore të Saigonit që toplistsaigon ju prezanton. Shpresojmë se artikulli do të jetë i dobishëm dhe do t’ju ndihmojë të zgjidhni së shpejti dyqanin më të mirë për të blerë dyshekë dyshemeje për të dekoruar hapësirën tuaj të jetesës!

Postuar nga: Mjegull bore

Fjalët kyçe: Përmbledhje e 30 vendeve më të mira për të shitur qilima Saigon

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Tổng Hợp Top 30 Địa Điểm Bán Thảm Trải Sàn Sài Gòn Chất Lượng Nhất . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

© 2024 Cakhia TV - WordPress Theme by WPEnjoy