Xe Khách Đà Đẵng Nghi Sơn| Tổng Hợp 03 Đơn Vị Uy Tín, Giá Cả Phải Chăng

Rruga e autobusit Da Nang Nghi Son po tërheq shumë vëmendje kohët e fundit. Prandaj, kjo rrugë po promovohet gjithnjë e më shumë, veçanërisht në fushën e transportit. Pikërisht në këtë artikull, ne do t’ju zbulojmë se operatori i autobusëve Da Nang Nghi Son jo vetëm që ka cilësi të mirë shërbimi, por ka edhe një çmim jashtëzakonisht të volitshëm.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Edhe pse nuk ka shumë operatorë në autobusin Da Nang Nghi Son, cilësia e shërbimit të tyre është shumë e mirë (Burimi: internet)

Autobus Da Nang Nghi Son me sigurimin e cilësisë

Rruga e autobusit Da Nang Nghi Son nuk shfrytëzohet nga shumë njësi. Shumica e rrugëve të autobusëve nga Da Nang në Nghi Son kalojnë nëpër autostradën kombëtare, e përshtatshme për të lënë pasagjerët. Prandaj, të gjithë duhet të kontaktojnë të afërmit e tyre për t’i marrë pas zbritjes nga autobusi. Ose merrni iniciativën për të lëvizur pas kësaj. Por në përgjithësi, të gjithë operatorët e autobusëve në këtë linjë kanë cilësi të garantuar dhe tarifë të arsyeshme.

Garazh Koha e nisjes Tarifa tel
Van Luc Tung Stacioni Qendror i Autobusëve Da Nang
ora 16:20
350 000 VND 1900 7070
Tan Kim Chi Zyra Da Nang (75 Thanh Tinh)
19h
500 000 VND 0934 597 597
Dai Hong Phat Stacioni Qendror i Autobusëve Da Nang
5:00 pasdite
300 000 VND 0986 888 359

1. Van Luc Tung

Van Luc Tung është marka e parë e transportit që do të donim t’u prezantonim lexuesve në rrugën e autobusit Da Nang Nghi Son. Garazhi Van Luc Tung promovon zhvillimin e rrugëve në distanca të gjata që lidhin shumë provinca në veri-qendër. Disa nga autobusët e shquar të Van Luc Tung janë autobusi Da Nang Hai Phong, autobusi Quang Ninh Da Nang, autobusi Da Nang Hanoi Hanoi i Kuq, etj. Të gjitha udhëtimet fokusohen nga njësia për të sjellë cilësinë më të mirë të shërbimit.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Garazhi Van Luc Tung ka besim se do t’u sjellë pasagjerëve cilësinë më të mirë të shërbimit të transportit nga automjetet tek stafi (Burimi: vexere.com)

Garazhi Van Luc Tung përdor një autobus me 46 vende gjumi për t’u shërbyer pasagjerëve në të gjitha rrugët. Kjo është një klasë bazë gjumi që duhet të ketë qenë e panjohur për shumë njerëz që shpesh udhëtojnë me autobus. Krevati i makinës është i ndarë në 2 kate. Kati i dytë ka një shkallë metalike të qëndrueshme në fund të krevatit që njerëzit të lëvizin lehtësisht lart e poshtë pa ndikuar te të ftuarit në katin e 1. Krevati prej lëkure me cilësi të lartë është i freskët, i rehatshëm dhe i përshtatshëm për t’u pastruar në fund të ditës .

Pasagjerët kur hipin në autobus nuk do të kenë nevojë të veshin këpucë. Prandaj, njësia ka përgatitur qese plastike pikërisht te dera. Sapo të gjithë të hipin në autobus, thjesht hiqni këpucët e tyre personale, vendosini në çantat e tyre dhe lëvizni në pozicionin e shtratit të paracaktuar. Në fund të shtratit ka një vend për pasagjerët për të ruajtur gjërat e tyre. Përveç kësaj, Van Luc Tung ka në dispozicion pantofla për pasagjerët që t’i përdorin kur autobusi ndalon në stacionet e pushimit. Megjithatë, kur të përfundojnë përdorimin, njerëzit duhet t’i kushtojnë vëmendje për të vendosur këpucët e duhura përsëri në vend.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Njësia përdor një makinë gjumi të bollshme dhe të ajrosur, e cila është shumë e pastër dhe aromatik sepse pastrohet rregullisht (Burimi: vexere.com)

Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp trọn bộ kinh nghiệm du lịch Phú Yên tự túc 2023 chi tiết nhất

Njësia Van Luc Tung gjithmonë dëshiron t’u sjellë pasagjerëve cilësinë më të mirë të shërbimit. Prandaj, njësia ka gjithashtu shumë politika për të mbështetur pasagjerët. Konkretisht, pasagjerët fëmijë nën 5 vjeç kur ndajnë një shtrat me prindërit e tyre do të jenë pa pagesë. Për fëmijët 5 vjeç e lart do të paguhet tarifa normale. Pasagjerët lejohen të sjellin bagazhe dhe bagazhe (jo të mëdha) 17 kg pa pagesë.

Pika e ndritshme plus e garazhit Van Luc Tung është orari i saktë i punës. Garazhi e lejon gjithmonë autobusin të largohet nga stacioni në momentin që u njoftohet pasagjerëve. Pikat e marrjes jashtë skelës do të planifikohen nga linja ajrore në një kohë të caktuar. Njësia ka vetëm 1-2 vrapime në ditë. Koha mesatare e udhëtimit është 12 orë. Përveç kësaj, njësia angazhohet të mos anulojë në mënyrë arbitrare fluturimin ose të vonojë kohën e rrotullimit pa njoftuar pasagjerët.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Në një automjet të pajisur plotësisht, një shtrat lëkure do t’i ndihmojë pasagjerët të kenë një udhëtim të rehatshëm dhe të këndshëm (Burimi: vexere.com)

Aktualisht, garazhi për të përmbushur nevojat e udhëtimit të pasagjerëve nuk është vetëm në rrugën e autobusit Da Nang Nghi Son. Njësia Van Luc Tung po përdor 2 mënyra për të rezervuar bileta që të gjithë t’i zgjedhin lirisht. Njerëzit mund të rezervojnë bileta duke telefonuar në internet nëpërmjet centralit për të rezervuar vende. Mënyra e dytë është të vizitoni faqen e internetit vexere.com dhe të ndiqni hapat e kërkuar për të rezervuar biletat online.

Përveç kësaj, garazhi Van Luc Tung pranon mallra në të gjitha rrugët që drejton. Megjithatë, garazhi ende i jep përparësi marrjes së artikujve që nuk janë të rëndë, të lehtë për t’u transportuar, të sigurt, që nuk dëmtohen ose dëmtohen lehtë. Tarifat për çdo artikull do të detajohen kur klientët kontaktojnë për të ofruar informacion të plotë të mallrave në njësi.

Detajet

 • Çmimi i biletës: 350 000 VND
 • Numri i telefonit: 1900 7070
 • Vlerësimi: N/A

2. Tan Kim Chi

Tan Kim Chi është një garazh me më shumë se 5 vite funksionim në fushën e transportit. Njësia Tan Kim Chi fokusohet në shfrytëzimin e rrugëve veriore që lidhen me Da Nang. Për një periudhë të gjatë operimi, Tan Kim Chi ka më shumë se 150 automjete që operojnë deri në 12 rrugë që kalojnë nëpër 10 provinca dhe qytete në Vietnam. Në veçanti, kompania e autobusëve është më e njohur përmes rrugës së autobusit nga Hanoi në Da Nang.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Makina e pasagjerëve Tan Kim Chi është një markë e gjatë transporti në rrugë të gjata që lidhin shumë provinca veriore me Da Nang (Burimi: tankimchi.vn)

Tan Kim Chi zotëron një super sistem automjetesh për të përmbushur nevojat e udhëtimit të shumë njerëzve. Garazhi përdor një limuzinë me 22 dhoma dhe një limuzinë me 34 shtretër. Këto janë makina moderne dhe me cilësi të lartë. Makinat dhe motorët funksionojnë pa probleme dhe pa stanjacion, duke siguruar një udhëtim të shpejtë dhe të sigurt.

Përveç kësaj, hapësira në makinën Tan Kim Chi patjetër do të kënaqë pasagjerët. Krevati nuk është vetëm i gjerë, por edhe shumë privat. Dhomat kanë perde për të ndarë rrjedhën e lëvizjes. Për më tepër, makina është e pajisur plotësisht me pajisje. Përfshirë kondicionerë, drita led, porta usb, karikues telefoni, altoparlantë audio, wifi me shpejtësi të lartë, etj. Përveç kësaj, garazhi shërben edhe ujë në shishe dhe fasule falas për pasagjerët.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Cilësia e automjeteve të bollshme, të ajrosura dhe të pastra të garazhit patjetër do t’i bëjë pasagjerët të kënaqur (Burimi: tankimchi.vn)

Tham Khảo Thêm:  Tổng Hợp #5 Xe Khách Ninh Bình Tuyên Quang Uy Tín & Giá Tốt

Përveç cilësisë së mjetit, që vlerësohet shumë nga shumë pasagjerë. Ekipi drejtues i Tan Kim Chi është gjithashtu një pikë e shkëlqyer plus në njësi. Të gjithë shoferët kanë përvojë afatgjatë të drejtimit. Shoferi e kontrollon mjetin me shpejtësi mesatare, absolutisht nuk devijon apo parakalon pa kujdes, duke bërë që mjeti të dridhet dhe të bëhet i pasigurt. Përveç kësaj, shoferi është gjithashtu shumë entuziast për të ndihmuar pasagjerët nëse kërkohet.

Garazhi Tan Kim Chi funksionon në mënyrë profesionale, duke punuar shpejt. Garazhi siguron punë transparente dhe të hapur. Njësia angazhohet të mos marrë pasagjerë gjatë rrugës. Autobusi do të ndalojë vetëm në pikat e marrjes që janë paracaktuar me pasagjerët. Në fund të vitit, njësia nuk vendos çmime dhe nuk ulë çmimet e biletave për të rritur fitimet. Përveç kësaj, Tan Kim Chi do të kuotojë çmimin e saktë kur të pyesë klienti. Njësia siguron që të mos ketë dallim midis çmimit të kuotuar dhe çmimit të mbledhur në automjet.

Njësia Tan Kim Chi ka rregulloret e veta për pasagjerët që udhëtojnë në makinë. Kjo është për të siguruar një mjedis të sigurt dhe të civilizuar në automjet. Konkretisht, pasagjerët nuk lejohen të përdorin drogë, alkool apo duhan në makinë. Njerëzit nuk lejohen të sjellin ushqime me erë të fortë. Nëse pasagjerët kanë kafshë shtëpiake, ata duhet të diskutojnë me njësinë për të shmangur rastin e futjes arbitrare të makinës dhe ndikimit të të tjerëve.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Për të siguruar që hapësira e përbashkët në makinë të jetë e pastër dhe e sigurt, linja ajrore ka rregulla të qarta që kërkojnë që pasagjerët t’i ndjekin rreptësisht (Burimi: tankimchi.vn)

Përveç kësaj, çdo pasagjer kur udhëton me autobusin Tan Kim Chi lejohet të sjellë bagazhe personale dhe valixhe. Njerëzit mund të mbajnë bagazhe të shumta për sa kohë që pesha totale nuk i kalon 30 kg. Megjithatë, nëse totali i mobiljeve tejkalon peshën e lejuar. Stafi i garazhit do të paguajë një tarifë për bagazhet me peshë të tepërt. Përveç kësaj, garazhi këshillon pasagjerët që të mos përfshijnë në bagazh bizhuteri, para, sende me vlerë të lartë me bagazh. Sepse nëse ka një rast humbjeje, Tan Kim Chi nuk do të jetë përgjegjës për kompensimin.

Garazhi Tan Kim Chi ka ndërtuar faqen e tij ekskluzive. Këtu, garazhi ka informacion të detajuar në lidhje me garazhin, politikën e shërbimit, lajmet dhe mënyrën e kontaktit me njësinë. Njerëzit mund të hyjnë lehtësisht për të ditur më shumë rreth kompanisë së autobusëve Tan Kim Chi. Përveç kësaj, njerëzit mund t’i dërgojnë mesazhe drejtpërdrejt stafit të shërbimit të klientit të garazhit në seksionin e postës zanore në këndin e poshtëm djathtas të ekranit.

Detajet

 • Çmimi i biletës: 500 000 VND
 • Numri i telefonit: 0934 597 597
 • Vlerësimi: N/A

3. Dai Hong Phat

Nëse ende nuk dini si të zgjidhni një kompani të arsyeshme autobusësh Da Nang Nghi Son. Kështu që autobusi Dai Hong Phat patjetër do t’i bëjë pasagjerët të kënaqur që në përvojën e parë të shërbimit. Njësia Dai Hong Phat dëgjon gjithmonë sugjerimet e klientëve për të përmirësuar vazhdimisht cilësinë dhe për të përmirësuar defektet në procesin e punës. Prandaj, ky garazh merr shumë vlerësime pozitive nga pasagjerët.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Garazhi Dai Hong Phat përdor makina gjumi të klasit të lartë me sistem makinerie moderne, funksionim të qetë (Burimi: vexere.com)

Edhe pse Dai Hong Phat nuk është një njësi e specializuar në drejtimin e rrugës së autobusit Da Nang, Nghi Son Thanh Hoa. Por kjo njësi zgjidhet nga shumë njerëz. Sepse, garazhi ka një staf miqësor që është jashtëzakonisht i arritshëm. Konsulentët e rezervimit gjithmonë përpiqen t’u përgjigjen të gjitha pyetjeve në lidhje me udhëtimin për pasagjerët. Stafi i shërbëtorit mirëpret mysafirët dhe i ndihmon ata të ruajnë bagazhet e tyre. Kur i afroheni pikës së zbritjes, asistenti do t’u bëjë një njoftim të madh pasagjerëve që të përgatiten paraprakisht.

Tham Khảo Thêm:  Tổng hợp 7 cách làm trà chanh mát lạnh, không đắng, hấp dẫn

Garazhi përdor një autobus me 43 vende gjumi. Makina është e pajisur plotësisht me pajisje për të ndihmuar pasagjerët të kenë hapësirën më të rehatshme të pushimit. Për më tepër, Dai Hong Phat mirëmban rregullisht automjetet në kohë. Prandaj, automjetet gjithmonë kontrollohen tërësisht dhe riparohen menjëherë. Dai Hong Phat ka besim se do t’u sjellë pasagjerëve udhëtimin më të sigurt dhe më të përshtatshëm.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Garazhi i jep gjithmonë automjetit mirëmbajtje të rregullt për të minimizuar rastin e prishjes së automjetit në mes të rrugës që ndikon në udhëtim (Burimi: vexere.com)

Pika tjetër plus është se njësia ruan gjithmonë me kujdes higjienën e përgjithshme në makinë. Pas çdo udhëtimi, nuk është vetëm shtrati që lahet me kujdes. Dhe stafi i garazhit Dai Hong Phat gjithashtu pastron me kujdes hapësirën në makinë. Automjetet pastrohen, pastrohen dhe dezinfektohen. Prandaj, makina është gjithmonë e ftohtë, aromatik, jo e fshehtë, e mbytur.

Makinë pasagjerësh Da Nang Nghi Son | Synthesize 03 njësi me reputacion dhe të përballueshme

Garazhi pastron gjithmonë automjetin pas çdo udhëtimi në mënyrë që pasagjerët në udhëtimin e ardhshëm të kenë një hapësirë ​​të rregullt dhe aromatike (Burimi: internet)

Garazhi Dai Hong Phat është fleksibël me shumë pika marrje dhe zbritje për t’i shërbyer më së miri pasagjerëve. Njësia merr pasagjerë në shumë pika në Da Nang, jo vetëm në stacionin qendror të autobusëve në Da Nang. Sidoqoftë, njësia do të lërë pasagjerët vetëm në Thanh Hoa në përgjithësi dhe Nghi Son në veçanti përgjatë Autostradës Kombëtare 1A. Koha e lëshimit është mjaft e shkurtër, zgjat vetëm disa minuta, kështu që të gjithë duhet të përgatisin shpejt gjërat e tyre dhe të lëvizin në pjesën e përparme të makinës kur ndihmësi e kërkon atë.

Detajet

 • Çmimi i biletës: 300 000 VND
 • Numri i telefonit: 0986 888 359
 • Vlerësimi: N/A

Informacione të përgjithshme në lidhje me udhëtimin me autobus për në Da Nang Nghi Son

 • Distanca në km: 567 km
 • Fluturimi më i hershëm / i fundit: 11:00 / 19:00
 • Koha e udhëtimit: 11 orë deri në 12 orë
 • Çmimi mesatar i biletës: 330 000 VND – 500 000 VND
 • Pika e marrjes: Stacioni qendror i autobusëve Da Nang, Autostrada Kombëtare 1A,…
 • Pika e zbritjes: Nghi Son Son, Autostrada Kombëtare 1A
 • Lloji i mjetit: Autobus me fjetje 40 vendesh, Autobus me fjetje me 46 vende, Limuzinë me 32 dhoma, Limuzinë Vip me 22 dhoma…

Më sipër është informacion i detajuar rreth operatorëve të autobusëve 03 Da Nang Nghi Son që ia vlen të provoni. Çdo operator autobusi do të ketë politikat, tarifat dhe rrugët e veta. Prandaj, pasagjerët duhet të kontaktojnë operatorin e autobusit përpara se të rezervojnë biletat. Faleminderit të gjithëve që e keni ndjekur këtë postim. Duke ju uruar të gjithëve një udhëtim të sigurt dhe të qetë me vela në autostradë.

Postuar nga: Duong Nguyen

Fjalë kyçe: Da Nang makinë pasagjerësh Nghi Son| Sinteza e 03 Njësive Prestigjioze, të Përballueshme

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Xe Khách Đà Đẵng Nghi Sơn| Tổng Hợp 03 Đơn Vị Uy Tín, Giá Cả Phải Chăng . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

Related Posts

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *

© 2024 Cakhia TV - WordPress Theme by WPEnjoy